Dyplomy

1128 zawody Gardy – Kaczory 15.10.2017

CELNY STRZAŁ OFICERA – strzelba i pistolet

I miejsce – CIECHOWSKI Rafał – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom
II miejsce – KRAFT Marcin – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom
III miejsce – WILIŃSKI Paweł – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom
IV miejsce – LIPOWSKI Robert – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom
V miejsce – SMOSARSKI Dariusz – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom
VI miejsce – ŻŁOBECKI Krzysztof – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom

DAMSKI MALUCH – miniaturowy pistolet

I miejsce – DZIEŻA Anna – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom
II miejsce – SOCHACKI Artur – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom
III miejsce – ŁAGUN Przemysław – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom
IV miejsce – MILCZARCZYK Krzysztof – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom
V miejsce – ŻŁOBECKI Krzysztof – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom
VI miejsce – CHEŁSTOWSKA Ewa – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom

 

Karabinek centralnego zapłony – Kcz-100

I miejsce – BANACH Grzegorz – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom
II miejsce – NAWORSKI Leszek – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom
III miejsce – CIECHOWSKI Rafał – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom
IV miejsce – JAŚKOWIEC Jacek – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom
V miejsce – LIPOWSKI Robert – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom
VI miejsce – ZIELIŃSKI Andrzej – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom

 

BARMAN – strzelanie na czas ze strzelby

I miejsce – CIECHOWSKI Rafał – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom
II miejsce – HORODYŁOWSKI Robert – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom
III miejsce – NOWACZYK Piotr – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom
IV miejsce – KRAFT Marcin – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom
V miejsce – SZWOCHER Piotr – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom
VI miejsce – NIEŚCIORUK Przemysław – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom

 

KASYNO – strzelanie z pistoletu na czas

I miejsce – LEWANDOWSKI Jarosław – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom
II miejsce – LIPOWSKI Robert – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom
III miejsce – WIERZBICKI Krzysztof – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom
IV miejsce – HORODYŁOWSKI Robert – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom
V miejsce – CIEMIĘGA Zbigniew – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom
VI miejsce – CIECHOWSKI Rafał – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom

 


 

Garda Benchrest Finał – Kaczory 14.10.2017

 

Garda Benchrest Ksp-50

I miejsce – HOPPE hubert – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom
II miejsce – STĘPKA Mariusz – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom
III miejsce – GRZEGOLEC Robert – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom

Garda Benchrest Ksp-100

I miejsce – NAWORSKI Leszek – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom
II miejsce – STĘPKA Mariusz – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom
III miejsce – SMOSARSKI Dariusz – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom

Garda Benchrest Kcz-100

I miejsce – ŁAGANOWSKI Artur – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom
II miejsce – KOSYL Mariusz – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom
III miejsce – HOPPE Hubert – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom

 

Garda Benchrest Pdw-20

I miejsce – HOPPE Hubert – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom
II miejsce – SOCHACKI Artur – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom
III miejsce – BARAŃSKI Aleksander – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom

Garda Benchrest PiRO i Strzelba

I miejsce – GRZYB Tomasz – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom
II miejsce – MAŃKA Grzegorz – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom
III miejsce – SMOSARSKI Dariusz – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom

 


 

Nocne Marki Koszmarki – Kaczory 30.09.2017

I miejsce – NOWACZYK Piotr – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom
II miejsce – MACIDŁOWSKI Kamil – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom
III miejsce – KOWALKOWSKI Michał – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom

 


 

127 zawody Gardy – Kaczory 17.09.2017

 

Pistolet sportowy PSP 20

I miejsce – LIPOWSKI Robert – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom
II miejsce – DAKOWSKI Daniel – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom
III miejsce – ZIELIŃSKI Andrzej – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom
IV miejsce – GRZEGOLEC Robert – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom
V miejsce – ZANIECKI Daniel – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom
VI miejsce – PIKTEL Izabela – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom

Tor dynamiczny

I miejsce – ZIELIŃSKI Andrzej – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom
II miejsce – LIPOWSKI Robert – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom
III miejsce – NOWACZYK Piotr – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom
IV miejsce – SZEPELAK Tomasz – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom
V miejsce – NIEWIERKO Daniel – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom
VI miejsce – DAKOWSKI Daniel – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom

 

Karabinek sportowy na dystansie 50 m.

I miejsce – ROK Tomasz – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom
II miejsce – GRZEGOLEC Robert – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom
III miejsce – MACIDŁOWSKI Kamil – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom
IV miejsce – KLIMEK Stanisław – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom
V miejsce – REDA Paweł – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom
VI miejsce – BANACH Grzegorz – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom

 


 

Garda Benchrest III – Kaczory 16.09.2017

 

Garda Benchrest Ksp-50

I miejsce – Stępka Mariusz – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom
II miejsce – DAKOWSKI Daniel – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom
III miejsce – HOPPE Hubert – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom

Garda Benchrest Ksp-100

I miejsce – DAKOWSKI Daniel – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom
II miejsce – STĘPKA Mariusz – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom
III miejsce – NAWORSKI Bartosz – WKS 10-Jonkowo – pobierz dyplom

Garda Benchrest Kcz-100

I miejsce – ŁAGANOWSKI Artur – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom
II miejsce – SOBOTA Zbigniew – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom
III miejsce – STĘPKA Mariusz – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom

 

Garda Benchrest Pdw-20

I miejsce – HOPPE Hubert – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom
II miejsce – HORODYŁOWSKI Robert – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom
III miejsce – BARAŃSKI Aleksander – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom

Garda Benchrest PiRO i Strzelba

I miejsce – HORODYŁOWSKI Robert – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom
II miejsce – LAMKOWSKI Tomasz – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom
III miejsce – DAKOWSKI Daniel – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom

 


 

126 zawody Gardy – Kaczory 27.08.2017

 

Pistolet sportowy PSP 20

I miejsce – DEPTUŁA Sylwester – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom
II miejsce – POPOW Paweł – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom
III miejsce – GAIK Damian – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom
IV miejsce – OKORSKI Tomasz – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom
V miejsce – WILIŃSKI Paweł – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom
VI miejsce – ZIELIŃSKI Andrzej – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom

Tor dynamiczny

I miejsce – ZIELIŃSKI Andrzej – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom
II miejsce – MAZUR Marcin – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom
III miejsce – LAMKOWSKI Tomasz – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom
IV miejsce – RAJCZAK Adam – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom
V miejsce – SZEPELAK Tomasz – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom
VI miejsce – ULATOWSKI Marek – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom

 

Karabinek Bojowy Kcz 15 na dystansie 50 m.

I miejsce – DEPTUŁA Sylwester – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom
II miejsce – GRZEGOLEC Robert – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom
III miejsce – SZWOCHER Wojciech – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom
IV miejsce – POPOW Paweł – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom
V miejsce – GAIK Damian – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom
VI miejsce – CZYSZANOWSKI Bartosz – GARDA-Ostróda – pobierz dyplom